هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

استفاده از .class file در پروژه

2 مشترك
نويسندهپيام
alferd_moto

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-02-26

استفاده از .class file در پروژه Empty
پستعنوان: استفاده از .class file در پروژه   استفاده از .class file در پروژه Icon_minitimeالجمعة مايو 23, 2008 1:20 am

سلام
آیا در netbeans میشه فایل کلاس کامپایل شده را class.* را به برنامه اضافه کنیم و از آن استفاده کنیم
برنامه دارم که سورس کلاس های مورد نیاز اون را ندارم (java file ) فقط کامپایل شده اون فایل ها را دارم (class file) و می خوام از اون کلاس ها در برنامه ام استفاده کنم در ضمن decompile اون هم کامل انجام نمیشه که استفاده کنم ممنون ...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

استفاده از .class file در پروژه Empty
پستعنوان: رد: استفاده از .class file در پروژه   استفاده از .class file در پروژه Icon_minitimeالجمعة مايو 23, 2008 7:20 am

آره می شه. من توی Eclipse برای اضافه کردن یک لایبرری روی پروژه کلیک راست می کنم بعد properties رو می زنم و بعد add library .
ولی خوب اون چیزی که add می کنی باید لایبرری باشه.یعنی اینکه متدهایی که می خوای ازشون استفاده کنی public باشن. مهم تر از همه اگر constructor اون کلاس private یا protected باشه new هم نمی شه.
و در ضمن متدهای public اون هم obfocused(یا یه چیزی شبیه این!) نشده باشه که از روی اسامی بتونی ازشون استفاده کنی.
که اگر می خوای از کلاس های یک برنامه استفاده کنی احتمالا همه ی این کارها رو کردن.
اینم سرچ کردم پیدا شد:
http://www.netbeans.org/kb/55/using-netbeans/project_setup.html#96961
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

استفاده از .class file در پروژه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-