هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

امن کردن سورس کد

5 مشترك
نويسندهپيام
کمک

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-08

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالأربعاء يوليو 09, 2008 7:48 am

سلام دوستان ظاهرا با decompiler ها براحتی میتوان سورس برنامه را از کلاسهای jar فایل بدست آورد اولا اینکار چگونه انچام میشود ثانیا چگونه میتوان جلوی آن را گرفت ؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
z.siavash

تعداد پستها : 15
Registration date : 2007-10-14

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: رد: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالخميس يوليو 10, 2008 2:57 am

شما میتونید از داینامیک کلاس ها استفاده کنید
your-misleading-class-object = (your-misleading-class)Class.forName(your-misleading-class.getClass(your-misleading-class.getMethod())).newInstance

این کد نمونه رو تو برنامتون فراخوانی میکنید.
از obfisucation تو netbeans هم میتونید استفاده کنید.
prince-of-persia

تعداد پستها : 70
Registration date : 2008-05-26

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: رد: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالخميس يوليو 10, 2008 9:25 am

سلام اگر ممکنه یکم کاربردی تر توضیح بدید
من هیچی نفهمیدم کهه البته به خاطر اطلاعات کمه خودمه
اما اگر لطف کنید یکم دقیق تر و مرحله به مرحله بگبد که چطوری باید جلوی دیکد کردن برنامه ها رو گرفت ممنون می شم .

با تشکر
romeo_1593

تعداد پستها : 19
Registration date : 2008-06-30

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: رد: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالجمعة يوليو 11, 2008 11:20 pm

ميشه بگيد اين decomliler رو از كجا ميشه گير آورد ؟
کمک

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-08

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: رد: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالسبت يوليو 12, 2008 12:47 am

ا تشکر اولا قسمت داینامیک کلاس رو متوجه نشدم اگه میشه توضیح بدین دوما من نرم افزار برای obfuscation زیاد دیدم آیا این روش مطمئن هست؟ چون کد باز برمیگرده (باوجود بهم ریختگی اما باز قابل دنبال کردنه) بعدش آیا قسمت مربوط به netbeans کامل و کافیه یا نرم افزارهای دیگه برای این منظور قویترن؟؟؟؟؟؟؟؟
z.siavash

تعداد پستها : 15
Registration date : 2007-10-14

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: رد: امن کردن سورس کد   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالسبت يوليو 12, 2008 9:35 am

قاعده کلی این هست که میشه هر کدی رو شکست ولی با چه هزینه ای؟ یعنی برای هکر صرف میکنه یا نه؟
داینامیک کلاس بر میگرده به مفاهیم jvm که میتونید از
http://java.sun.com/docs/books/tutorial بگیرید.
من از cavaj استفاده میکنم که با wine خیلی راحت رو لینوکس نصب میشه.
اگر دوستان علاقه داشته باشن میتونیم در مورد سورس باز و درامد زایی بیشتر آن نصب به سورس بسته باز بحث کنیم
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

امن کردن سورس کد Empty
پستعنوان: پاسخ   امن کردن سورس کد Icon_minitimeالسبت يوليو 12, 2008 10:28 am

سلام
برای Decompile می تونید از JAD java decompiler و یا همانی که دوست عزیز zsiavash اشاره کردند استفاده کرد. استفاده از Obfuzcating بسیار روش مناسبی است . تقریبا می توان به آن اعتماد کرد .اگر چه می توان با روشهایی مانند آنچه نرم افزارهای پی سی را کرک کرد برای نرم افزارهای موبایل هم به کار برد.مانند استفاده از دیباگرها(ollydbg)
Very Happy
JAD هم نسخه لینوکسی دارد و هم ویندوزی که منم پیشنهاد می کنم استفاده کنید و برنامه های خودتون رو کرک کنید alien
http://j2me.blogfa.com

امن کردن سورس کد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-