هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

اضافه کردن 2 Object در Canvas

2 مشترك
نويسندهپيام
کمک

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-08

اضافه کردن 2 Object در Canvas Empty
پستعنوان: اضافه کردن 2 Object در Canvas   اضافه کردن 2 Object در Canvas Icon_minitimeالأحد أغسطس 03, 2008 1:48 am

باسلام
دوستان من یک کلاس Extends شده از Canvas دارم که می خوام توی اون دو تا object اضافه کنم و نمایش بدم یکی یک text فارسی که بصورت bitmap نوشته می شه (یک کلاس برای این موضوع دارم که هرجاکه بخوام این text رو مینویسم) دیگری یک object که از یک کلاس Extends شده از Canvas و implements شده از Runnable است(یک کلاس مربوط به ورود عدد از صفحه کلید بصورت گرافیکی که در صورت اجرا در کلاس MIDlet با Display کار می کنداما در Canvas نمی دانم پطور باید صدا زده شود)
مشکل اینه که اولی رو با استفاده از صدا زدن تابع paint آن انجام میدم اما دومی رو نمی دونم چکارکنم.
امیدوارم سوالم مفهوم باشه Question
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
کمک

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-08

پستعنوان: رد: اضافه کردن 2 Object در Canvas   اضافه کردن 2 Object در Canvas Icon_minitimeالأحد أغسطس 03, 2008 3:09 am

دوستان مشکل با پاس کردن Display مربوط به MIDlet به این Canvas حل شد در هر صورت از توجه همگی ممنونم. cheers
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   اضافه کردن 2 Object در Canvas Icon_minitimeالأحد أغسطس 03, 2008 3:26 am

ممنون هم به خاطر سوال وهم جواب.راستی جناب کمک بیشتر به فروم سر بزنید و ما را خوشحال کنیدSmile
http://j2me.blogfa.com

اضافه کردن 2 Object در Canvas
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» show a message canvas ON other canvas
» modiriyate CANVAS ha