هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

sms problem solving forever

3 مشترك
نويسندهپيام
nana

nana

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-08-03

sms problem solving forever Empty
پستعنوان: sms problem solving forever   sms problem solving forever Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 05, 2008 1:25 am

سلام و وقت همگی به خیر
من کد ارسال و دریافت اس ام اس رو از داخل سمپل های خود نت بینز اجرا کردم. واسه اجرا دو بار ران کردم تا دو تا شبیه ساز موبایل ظاهر بشه. شماره یکیشون 5550000+ و اون یکی 5550001 +بود (اینا شماره پورتن ؟).بعدش یه اس ام اس از این یک یبه اون یکی فرستادم (با استفاده از شماره 5550001+).تو اولی پیغام داد ارسال شده ولی تو دومی تغییری ندیدیم.معلوم نیست اس ام اسه کجا رفته؟
خلاصه .... برنامه رو ریختم رو گوشی و شماره واقعی بهش دادم. پیغام ارسال می شه ولی دلیوری نمی ده و به مقصد هم نمی سه.
خدا چیکار کنمممممممم Crying or Very sad
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Meys@m

Meys@m

تعداد پستها : 66
Registration date : 2008-07-29

پستعنوان: رد: sms problem solving forever   sms problem solving forever Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 05, 2008 5:35 am

اینی که میگین از خود سرور مخابرات ارسال میکنه؟
یعنی تنظیماتش همون تنظیمات اس ام اس خود موبایله؟
http://anarnet.mihanblog.ir
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: sms problem solving forever   sms problem solving forever Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 05, 2008 11:54 am

سلام بچه ها،
این شماره تلفن مجازی این پروسس emulator هست (وقتی می گم مجازی یعنی تلفنتون رو ور ندارید بهش زنگ بزنید) که برای تست sms و ... بدرد می خوره یعنی شما 2 تا emulator اجرا می کنی و از یکی به اون یکی sms می زنی و اگر antivirus شما اجازه ی دسترسی به port ها رو بهشون بده با هم ارتباط برقرار می کنن.

ارسال و دریافت sms رو یادم که یه مشکلاتی داشت در google سرچ کنید.
و اگر این سورس کار نکرد از سورسی که ما در قسمت سورس برنامه گذاشتیم استفاده کنید.

sms problem solving forever
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» My Problem in Receive SMS