هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

وصل شدن به database

2 مشترك
نويسندهپيام
haghi.mahdi

تعداد پستها : 25
Registration date : 2008-08-03

وصل شدن به database Empty
پستعنوان: وصل شدن به database   وصل شدن به database Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 06, 2008 2:53 am

سلام من یک برنامه در netbeans نوشتم که یه یک servlet وصل بشه و در ان servlet به یک database sql 2000 وصل بشه اطلاعات رو از اون بخونه و در موبایل نمایش بده
ولی وقتی اجرا میشه هنگام وصل شدن به ان خطای tcp open میده
میشه بگید این چه error است؟
چه کنم تا درست شه
من با url:localhost:8080/servlet/getconnection به servlet ,وصل میشم.اسم servle getconnection است.
اگه میشه یک برنامه اماده وصل شدن به db اگر دارید به من بدید ممنون میشم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   وصل شدن به database Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 06, 2008 12:24 pm

شما برنامتون رو در شبیه ساز و در localhost اجرا میکنید؟
اگر برات امکان داره برنامتو بریز روی گوشی و با یه آی پی درون اینترنت به سرولت وصل شو ببین باز هم همون خطا رو می ده یا نه شاید یه فایروال یا آنتی ویروس اجازه دسترسی رو به پورت نمی ده . چک کردی؟
در ضمن برنامتو آپلود کن تا اون رو هم ببینیم و بهتر نظر بدیم
http://j2me.blogfa.com
haghi.mahdi

پستعنوان: رد: وصل شدن به database   وصل شدن به database Icon_minitimeالخميس أغسطس 07, 2008 2:25 am

خوب اره مشکلم توی anti virus بود که حل شد ولی برنامه یک مشکل دیگه داره اونم اینه که وقتی به servlet وصل میشه از jdbc odbc یک db رو باز میکنه و همه چیز درست کار مبکنه تا وقتی که میخوام با متد getstring از result set داده بگیرم اونجا error میده که invalid cursor state و وقتی قبل از اون متد next رو صدا می زنم error میده که هیچ row count تعریف نشده
میشه توضیح بدین این خطا چیه ؟چه طور میشه حلش کرد
در ضمن من وقتی همین کد رو بدون هیچ servlet در یک کلاس جاوا j2se اجرا میکنم خوب کار میکنه و هیچ error نمیده
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: پاسخ   وصل شدن به database Icon_minitimeالسبت أغسطس 09, 2008 10:51 am

خب فکر می کنم اگه کدتون رو همراه با مشخص کردن جایی که خطا می گیرید اینجا بذارید راحتتر بشه نظر داد
haghi.mahdi

پستعنوان: رد: وصل شدن به database   وصل شدن به database Icon_minitimeالأحد أغسطس 10, 2008 6:58 am

این مشکل حل شد حالا من میخوام پروزه خودم و توی بریزم تا کار کنه
چه کار باید بکنم ؟
مقالهای راجه به این مساله دارید بعدم من میخوام db همراه برنامه ریخته بشه تو موبایل با وجود servlet میشه این کارو کرد؟
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: پاسخ   وصل شدن به database Icon_minitimeالأحد أغسطس 10, 2008 11:30 am

شما از چه دیتا بیسی استفاده کردید؟ دیتای شما چیست؟ از rms استفاده کردید؟ما از برنامه شما چیزی نمی دانیم.Smile توضیح بدید از چی استفاده کردید دوست من
haghi.mahdi

پستعنوان: رد: وصل شدن به database   وصل شدن به database Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 5:02 am

db من sql server بعدم یک database حجیم.
نه از rms استفاده نکردم .داده های من یک سری اطلاعات دانش اموزی که قرار به صورت string تو موبایل نمایش داده بشه
rms یک نوع فایله؟من میخواستم با موبایل به database وصل بشم از اون داده بگیرم.و در موبایل نمایش بدم
خیلی گشتم اخرین نتجه این بود که به servlet وصل بشم و با استفاده از اون با دستورات jdbc به db وصل بشم البته من این کارو کردم و برنامه کار میکنه .ولی توی قسمت آخر که برای موبایل اماده کنم تا در یک دستگاه موبایل دیگه کار کنه مشکل دارم البته مشکل که نه اصلا نمی دونم باید چه کار کنم. میشه بگید اصلا این کار چه طور صورت می گیره ؟
ممنون
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: پاسخ   وصل شدن به database Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 8:08 am

دوست عزیز من باز هم متوجه نشدم از Servlet در موبایل استفاده کردید یا PC ؟ خب در PC بدون servlet هم می توانستید به دیتا بیس خود متصل شوید لزومی نداشت که از آن استفاده نمایید.اما اگر در موبایل استفاده کردید و می گید مشکل حل شده پس چه چیزی باقی مانده؟
به هر حال شما باید برنامه ای برای موبایل بنویسید که دیتا را فقط از دیتا بیس بخواند و نمی توانید حجم عظیمی ار داده را در موبایل ذخیره کنید.حالا اگر چنین برنامه ای نوشتید و مشکلاتی دارد کدتان را اینجا بگذارید تا با هم بررسی کنیم اگر هنوز اقدامی نکرده اید بگویید تا من یا دوستان راه حل پیشنهاد کنیم.متشکرم Smile
haghi.mahdi

پستعنوان: رد: وصل شدن به database   وصل شدن به database Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 12, 2008 2:58 am

سلام
خوب من میخوام از servlet توی خود موبایل استفاده کنم برنامه من قراره تمام کلاس هاش تو خود موبایل اجرا بشه من نمیدونم چه کدی براتون یذارم چون سوالم کلی تره .من servlet رو در یک پروژه جدای webapplication نوشتم. اونوقت از پروزه مویایلم توسط url از طریق localhost به اون وصل میشم .اساسا می تونم اون servlet رو توی پروژه موبایلم بیارم تا دیگه نیازی به web application نباشه؟؟؟
تا خیلی راحت برنامه موبایلم رو تو موبایل های مختلف اجرا کنم
از کمکتون ممنونم

وصل شدن به database
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1