هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning

4 مشترك
نويسندهپيام
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Empty
پستعنوان: سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning   سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 2:46 pm

سلام،
اسلایدها و سورس های سه جلسه کلاس آموزش j2me در j2me.blogfa.com گذاشته شده است.تمامی سوالات مرتبط با مباحث مطرح شده رو اینجا پاسخ می دم. سوالاتی که به بحث ربطی ندارن رو پاک می کنم.
موفق باشید.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
hamid

تعداد پستها : 12
Registration date : 2008-03-14

پستعنوان: با تشکر   سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Icon_minitimeالإثنين أغسطس 11, 2008 11:43 pm

با سلام
من آموزش ها رو دانلود کردم
اما براي ما که تا حالا در محيط Polish کار نکرديم خيلي گنگه. اگه بشه يه فايل آموزشي j2me Polish که از صفر شروع به آموزش کنه در اختيار همه قرار داده بشه همگي نهايت استفاده رو مي برند. درست مانند آموزشهاي pdf خود j2me که 11 تاي آنها رو زحمت کشيديد و در اختيار همه گذاشتيد. از لطفتون ممنونم
nana

nana

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-08-03

پستعنوان: رد: سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning   سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Icon_minitimeالسبت أغسطس 16, 2008 12:10 am

برای من هم کامل نبود. برای آشنایی خوب بود ولی عملا نتونستم برنامه ای باهاش بنویسم Crying or Very sad
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning   سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Icon_minitimeالسبت أغسطس 16, 2008 4:29 am

nana نوشته است:
برای من هم کامل نبود. برای آشنایی خوب بود ولی عملا نتونستم برنامه ای باهاش بنویسم Crying or Very sad

ok سعی می کنم هرچه زود تر آموزش رو بذارم.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning Icon_minitimeالأحد أغسطس 17, 2008 1:28 am

haamoon نوشته است:
nana نوشته است:

ok سعی می کنم هرچه زود تر آموزش رو بذارم.

امیر جان سورسهات حرف نداره فقط یه آموزش مشتی می خواد.ممنونم Smile
http://j2me.blogfa.com

سوال و جواب در مورد دوره ي Elearning
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-