هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

برنامه همراه اول sign شد.

4 مشترك
نويسندهپيام
prince-of-persia

تعداد پستها : 70
Registration date : 2008-05-26

برنامه همراه اول sign شد. Empty
پستعنوان: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين أغسطس 25, 2008 6:15 am

آیا هزینه ایی برای این کار پرداخت کرده؟
مگر ایران تحریم نیست ؟
چطور این کار رو کرده ؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين أغسطس 25, 2008 12:50 pm

خب از طریق سایت های واسطه به راحتی می شود این کار را کرد.هزینه بله پرداخت می کنند
http://j2me.blogfa.com
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين أغسطس 25, 2008 10:20 pm

تو چه سایتی میتونم این کار رو بکنم؟
آیا تاحالا کسی این کار رو کردن ؟
ممکنه بیشتر راهنمایی کنید

امضاء کردن برنامه در برنامه ایی که ارسال و دریافت پیام می کنه چه منافعی بجز نپرسیدن تاییده هنگام ارسال و دریافت داره ؟

می دونم برنامه هایی مه sign نشدن و ارسال و دریافت sms دارن روی گوشی هایی مثل 7610 نصب نمی شوند .
مثل همین نسخه قبلی همراه اول

آیا گوشی های دیگه ایی هم هستند که همین مشکل رو داشته باشند ؟
آیا فقط برای 7610 این هزینه رو کردند؟
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 26, 2008 11:41 pm

راستش سایتهای زیادی هستند که من الان حضور ذهن ندارم که یکیشو بگم.یه سرچ بکنید پیدا می شه.مثلا
how to sign midlets یا یه همچین چیزی
امضا کردن فقط برای همین تاییدیه نگرفتن است و خاصیت دیگری ندارد.حالا این تاییدیه ممکن برای ارسال اس ام اس باشه یا دسترسی به سیستم فایل یا ارتباط با اینترنت یا گرفتن داده های GPS.به هر حال می خواد.در مورد نصب نشدن برنامه هایی که sign نشدند هم چیزی نشنیدم و ندیدم.
البته من چند جا یکسری راه میانبر برای ایجاد امضای دیجیتالی توسط خود کاربر دیده بودم اما امتحان نکردمشون.اگر به نتیجه رسیدم خبرتون می کنم
http://j2me.blogfa.com
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 27, 2008 5:02 am

ممنون می شم.

منتظر پیامتون هستم .
اگر بخوام مستقیما با شمار ارتباط برقرار کنم آیا امکانش هست ؟

این آدرس emaile منه
mskazemi20(AT)yahoo(D@T)com
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 7:00 am

اگر شما نسخه قبلی پیام رسان رو نصب کنید می بینید که پیغام می ده و روی 7610 مثلا نصب نمی شه

آقا به شدت نیاز مند همین راه میان بر هستم کسی تا حالا این کارو نکرده ؟
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 7:46 am

پرنسس متاسفانه هیچ راه میانبری وجود نداره بی خودی خودت رو خسته نکن. مگر اینکه private key 512 بیتی رو بشینی در بیاری که فکر کنم به عمر زمین هم قد نده!
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالخميس سبتمبر 04, 2008 1:22 am

بسیار خوب من می خوام از طریق سایت symbiansigned.com برنامه رو امضاء کنم اما فعلا نمیتونم signup کنم چون ایران تحریمه یک vpn بزنم بیبینم میشه یا نه
به هر حال اگر کسی تاحالا این کارو کرده مارو هم در جریان بگذاره.

با تشکر
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالأحد سبتمبر 07, 2008 6:24 am

سلام

آقا این سایت خوبی برای امضاء نرم افزاره
http://javaverified.com

من تا وستای مراحالش برنامه ام رو بهش دادم فرداش یک میل بهم زد و یک سری سوال دیگه درباره برنامه ازم پرسید شما هم ببینید میتونید یک برنامه که ارسال و دریافت sms داره رو باهاش sign کنید ؟

با تشکر
Meys@m

Meys@m

تعداد پستها : 66
Registration date : 2008-07-29

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 08, 2008 11:20 am

امیر جان فک کنم اونقدرم که شما گفتی پیدا کردن الگوریتم ساین سخت نباشه ، آخه الان برنامه‌های سیمبین سری ۶۰ ورژن ۳ ، فایل cer رو از یه سایت چینی مجانی میگیرن .
اون سایت چینیه از کجا آورده پس؟
یا علی!
http://anarnet.mihanblog.ir
Meys@m

Meys@m

تعداد پستها : 66
Registration date : 2008-07-29

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 08, 2008 11:29 am

سایت رو هم پیدا کردم : http://www.opda.net.cn
یا علی!
http://anarnet.mihanblog.ir
haamoon

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 08, 2008 1:05 pm

سلام، sis کمی با این قضیه فرق می کنه سایت هایی هستند که برنامه های free رو امضا می کنن، یعنی شما برنامه رو بهشون می دی اونا هم امضا می کنن و فایل رو هم رو سایت منتشر می کنند.

پیدا کردن الگوریتم sign کار سختی نیست، کدهای opensource زیادی داره و خود جاوا هم یه برنامه برای sign کردن برنامه ها داده، مشکل کلیدی هست که شما برنامه رو باهاش sign می کنی و بهش می گن private key که دست ما نیست یعنی دست هیج کس نیست، من یه بار دیگه هم قول می دم که این کار شدنی نیست مگر اینکه امکانی برای امضا برنامه های free از طرف sun محیا بشه که اینم هنوز محقق نشده
prince-of-persia

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 09, 2008 11:57 pm

من برای javaverifide.com یک برنامه ساده فرستادم که فقط ارسال و دریافت sms داره
اما متاسفانه به مرحله ایی رسیده که از من 107 یورو پول می خواد.

بابا نامردیه این چه وضعشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
haamoon

پستعنوان: رد: برنامه همراه اول sign شد.   برنامه همراه اول sign شد. Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 1:10 am

prince-of-persia نوشته است:
من برای javaverifide.com یک برنامه ساده فرستادم که فقط ارسال و دریافت sms داره
اما متاسفانه به مرحله ایی رسیده که از من 107 یورو پول می خواد.

بابا نامردیه این چه وضعشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینا اصلا کاری ندارن که برنامه ی شما چیه می گن premission فرستادن sms می خواد می کنه به عبارتی 100 تومان دوکون دیگه lol!

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» sign - J2me