هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

دوستان لطفا كمك !

3 مشترك
نويسندهپيام
reza.com0511

تعداد پستها : 40
Registration date : 2008-08-31

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالأحد أغسطس 31, 2008 4:08 pm

سلام دوستان عزيزم. من يه سوال فوري دارم و كمي هم تازه كار هستم اميدوارم كمكم كنيد:
من ميخوام يه فرم طراحي كنم كه داخل اون 4 تا لينك (يا 4 تا دكمه) به 4 صفحه مختلف باشه كه كاربر بتونه با زدن سلكت بر روي هر كدوم از اون ها به صفحه مورد نظرش بره . لطفا در مورد كدش كمكم كنيد پيشاپيش از شما متشكرم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: رد: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 3:18 am

خوب جزو کارهای ابتدایی هست.

شما یک List بساز و توش چند تا Item اضافه کن و CommandListener رو هم set کن حالا وقتی کامند List.SELECT_COMMAND رو تو commandAction بگیری با List.getSelectedIndex
می تونی بفهمی کدوم Item فشار داده شده و کاری رو که می خوای انجام بدی. با 30 دقیقه مطالعه به راحتی می تونید بنویسیدش.
reza.com0511

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: پاسخ   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 1:45 pm

سلام و ممنون آقاي شبان. من اين كارو كردم. ولي به محض ورود به همون صفحه انتخاب اولين گزينه تيك خورده شده انتخاب ميشه و وارد همون صفحه ميشه .بري رفعش چكار كنم؟
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: رد: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 2:45 pm

سلام ببخشید من جمله ی شما رو هرچی می خونم نمی فهمم منظورتون چیه! اگر ممکن اصلاحش کنید و دقیق توضیح بدید. اگر سورسی که نوشتید رو بفرستید براتون تصحیح می کنم به شرطی که فقط در حد تصحیح باشه.
reza.com0511

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: رد: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 2:53 pm

سلام. ببخشيد من يك ليست با 3 تا ايتم ساختم كه هر كدوم مختض باز شدن فرم مجزايي هستند حالا ميشه براي انتخابشون شرط هاي لازم داخل commandAction رو برام بنويسيد؟ من يكم تو commandAction قاطي كردم.!
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: رد: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 3:12 pm

reza.com0511 نوشته است:
سلام و ممنون آقاي شبان. من اين كارو كردم. ولي به محض ورود به همون صفحه انتخاب اولين گزينه تيك خورده شده انتخاب ميشه و وارد همون صفحه ميشه .بري رفعش چكار كنم؟
کدت رو بذار فکر کنم بدونم مشکل چیه
http://j2me.blogfa.com
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: پاسخ   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 3:13 pm

اگراز case استفاده کردی بعد از هر شرط break; یادت نره
http://j2me.blogfa.com
reza.com0511

دوستان لطفا كمك ! Empty
پستعنوان: رد: دوستان لطفا كمك !   دوستان لطفا كمك ! Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 02, 2008 2:17 pm

Admin نوشته است:
اگراز case استفاده کردی بعد از هر شرط break; یادت نره
منون.آره مشكل حل شد

دوستان لطفا كمك !
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-