هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي

5 مشترك
نويسندهپيام
nana

nana

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-08-03

بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Empty
پستعنوان: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 1:32 am

خوشحال می شم نظرتون رو ببینم
Arrow
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 3:15 am

خوب بدون نصب نرم افزار روی گوشی که شماره شو دارید؟! مگر اینکه زنگ بزنیم به طرف بگیم ببخشید آقا IMEI گوشی تون رو بدید لطفا.

و اگر هم بخواین نرم افزاری روی گوشی مقصد نصب بشه نیازی ندارید به دونستن شماره تلفنش نیست می شه نرم افزاری نوشت که بعد از نصب IMEI رو برای شما SMS کنه
00110

تعداد پستها : 123
Registration date : 2008-05-03

پستعنوان: !!!   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 6:58 am

haamoon نوشته است:
خوب بدون نصب نرم افزار روی گوشی که شماره شو دارید؟! مگر اینکه زنگ بزنیم به طرف بگیم ببخشید آقا IMEI گوشی تون رو بدید لطفا.

و اگر هم بخواین نرم افزاری روی گوشی مقصد نصب بشه نیازی ندارید به دونستن شماره تلفنش نیست می شه نرم افزاری نوشت که بعد از نصب IMEI رو برای شما SMS کنه

ایده اولتون جالب تر بود ... lol! Laughing bounce

میگم نمیشه این کارو با SMS انجام داد ؟؟؟ مثلا یه SMS به اون شماره زد که باعث بشه شماره IMEI اون گوشی به ما SMS بشه ؟؟؟ یه همچین چیزی ... Suspect
haamoon

پستعنوان: رد: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 7:48 am

نه نمی شه! اگر هم بخواد بشه باید متن شما یک script باشه که گوشی اجراش کنه و توش بنویسی برو IMEI رو بیار، ولی SMS ها اصلا script نیستن و هر چیزی بنویسی چاپ می شه.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 9:00 am

nana نوشته است:
خوشحال می شم نظرتون رو ببینم
Arrow
امکان پذیر نیست
http://j2me.blogfa.com
Meys@m

Meys@m

تعداد پستها : 66
Registration date : 2008-07-29

پستعنوان: رد: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 10:45 am

حامد جان ببخشید.
من از اول که تو این فروم اومدم به جز رویا پردازی کاری نکردم ، ضمنا ممنون از اینکه چند وقتی که نبودم احوالم رو گرفتین Laughing
ولی چطور ایرانسل یه اس‌ام‌اس میده و GPRS رو فعال میکنه؟ (تنظیم میکنه)
پس اس‌ام‌اس ها هم قابلیت Appliication شدن رو داره.
نظر شما چیه؟
http://anarnet.mihanblog.ir
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 2:42 pm

آره داره میثم جان! حالا که بیشتر فکر می کنم می بینم خیلی کارا میشه کرد با اس ام اس .من یادمه یه اس ام اس دیدم که صفحه نمایشو خاموش و روشن می کرد.البته فقط همین یه نمونه رو دیدم که فکرمی کنم به گوشی هم بستگی داره .من فکر می کنم باید یه تحقیق اساسی راجع به پیکره ی اس ام اس بکنیم و ریفرنس ها را بخونیم ببینیم کلا اس ام اس ساختارش چیه و چه امکاناتی داره.نظر شما؟
http://j2me.blogfa.com
haamoon

پستعنوان: رد: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 01, 2008 2:54 pm

میثم نمی یای نمی یای وقتی میای کاسه کوزه ی ما رو می ریزی به هم! انقدر خوبه که ما یه چیزی می گیم بقیه هم فکر می کنن درسته و دیگه پی ش رو نمی گیرن lol! ولی حق با تو هست چنین چیزی رو Nokia و SonyEr و موتورولا ساپورت می کنن. یه جور script هست بهش می گن OTA البته اصل OTA یه چیز دیگه هست که ربطی به این پست نداره. contact ها تون هم وقتی به هم می فرستید یه همچون اتفاقی می یوفته. ولی app تو j2me هزار تا محدودیت دارن چه برسه به OTA که script هست. فرمت هاش رو تو sheet های نوکیا پیدا می کنید.
Meys@m

Meys@m

تعداد پستها : 66
Registration date : 2008-07-29

پستعنوان: رد: بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 03, 2008 4:36 am

نقل قول :
آره داره میثم جان! حالا که بیشتر فکر می کنم می بینم خیلی کارا میشه کرد با اس ام اس .من یادمه یه اس ام اس دیدم که صفحه نمایشو خاموش و روشن می کرد.البته فقط همین یه نمونه رو دیدم که فکرمی کنم به گوشی هم بستگی داره .من فکر می کنم باید یه تحقیق اساسی راجع به پیکره ی اس ام اس بکنیم و ریفرنس ها را بخونیم ببینیم کلا اس ام اس ساختارش چیه و چه امکاناتی داره.نظر شما؟
شما بیشتر از من تجربه دارین حامد جان ، پس هر چی بگین درسته.
خاصیت‌هایی رو که میشه به اس‌ام‌اس داد من از کجا میتونم گیر بیارم؟ ، در این مورد جایی رو دارین که به من معرفی کنین؟

نقل قول :
میثم نمی یای نمی یای وقتی میای کاسه کوزه ی ما رو می ریزی به هم! انقدر خوبه که ما یه چیزی می گیم بقیه هم فکر می کنن درسته و دیگه پی ش رو نمی گیرن lol! ولی حق با تو هست چنین چیزی رو Nokia و SonyEr و موتورولا ساپورت می کنن. یه جور script هست بهش می گن OTA البته اصل OTA یه چیز دیگه هست که ربطی به این پست نداره. contact ها تون هم وقتی به هم می فرستید یه همچون اتفاقی می یوفته. ولی app تو j2me هزار تا محدودیت دارن چه برسه به OTA که script هست. فرمت هاش رو تو sheet های نوکیا پیدا می کنید.
حالا که اینطور گفتی احساس میکنم آقای ایمم ، به خاطر این کارم ۱۰۰۰ نیانگ چینی جریمه میدم Wink
ما در برنامه چقدر به قابلیت‌های اس‌ام‌اس دسترسی داریم؟
http://anarnet.mihanblog.ir
00110

تعداد پستها : 123
Registration date : 2008-05-03

پستعنوان: !!!   بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي Icon_minitimeالخميس سبتمبر 04, 2008 1:24 am

Meys@m نوشته است:

...
خاصیت‌هایی رو که میشه به اس‌ام‌اس داد من از کجا میتونم گیر بیارم؟ ، در این مورد جایی رو دارین که به من معرفی کنین؟
...
من یه بررسی کردم هر چی فهمیدم میگم خودتم برو دنبالش ببینیم به کجا میرسیم ...

ببین به این نوع اس ام اس ها SMS Command گفته میشه که برای اجرای یه دستور توسط SMSC است و هر اس ام اس به بخشهایی تقسیم میشه مثلا یه SMS Command code list هست که با اون میشه دستورات رو مشخص کرد ولی من اونجا واسه گرفتن IMEI چیزی ندیدم ...

من بازم میگردم فکر کنم بشه همچین کاری کرد اگه پیدا کنم میگم Wink

درسته 1 من فرق میکنه ولی خب 1-1 مساوی میثم جان ... Cool Wink I love you

بدست آوردن IMEI يک گوشي با داشتن شماره موبايل همان گوشي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» GET IMEI on nokia 6630 and other