هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

شروع کدنويسي

3 مشترك
نويسندهپيام
hamidonline

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-08-27

شروع کدنويسي Empty
پستعنوان: شروع کدنويسي   شروع کدنويسي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 07, 2008 3:15 am

با سلام خدمت دوستان عزیز آقا من دیگه دیوونه شدم وقتی برای اولین بار این وبلاگ رو که برای آموزش برنامه نویسی موبایل هست باز کردم اولین کاری که کردم دانلود برنامه نت بین 6 به همراه 11 فایل آموزشی بود شروع کردم به خوندن اون آموزش ها تا آموزش 5 رفتمولی احساس کردم هیچی نفمیدم دیدم بهتره جاوا رو کلا از پایه شروع کنم رفتم تو اینترنت دنبال یه کتاب هایی برای دانلود که درباره زبان جاوا هست نزدیک 6 کتاب 200 صفحه ای که گفته شده بود مقدمه ای هست برای جاوا همه اونآموزش هارو هم خوندم دیدم به مرحله کدنویسی جاوا و شروع کدنویسی از پایه نرسید رفتم کتاب خونه تاکتاب درباره جاوا پیداکنم کتاب هم گرفتم ولی درباره شروع کد نویسی جاوا از پایه هیچی ننوشته بود از شما می خوام که یه پیشتهاد کمکی بدین یا خودتون لا اقل برنامه نویسی جاوا یا همونکدنویسیرو از پایه توضیح بدین نه این که فقط مثال بزنید که به درد برنامه نویسان با تجربه بخوره یه فکری برای ما مبتدی ها بکنید واقعا ممنونم Embarassed Very Happy
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

شروع کدنويسي Empty
پستعنوان: پاسخ   شروع کدنويسي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 07, 2008 3:40 am

سلام .دوست من آموزشهای 11 گانه بسیار ساده و ابتدایی به آموزش کد نویسی می پردازند.اگر کسی کمی تجربه برنامه نویسی به هر زبانی داشته باشه فهمیدن این کدها خیلی سخت نیست اگرچه توصیه به یاد گیری جاوای استاندارد می شه اما باز هم می شه روال کار یک برنامه موبایل رو فهمید.من پیشنهاد می کنم کتاب Java how to program انتشارات deitel رو بخونید.و دوباره خیلی دقیق آموزشها نگاه کنید. Smile
http://j2me.blogfa.com
hamidonline

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-08-27

شروع کدنويسي Empty
پستعنوان: حمید   شروع کدنويسي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 07, 2008 3:50 am

عزیز من اصلا تجربه برنامه نویسی نداشتم یه جورایی واعا مبتدی مبتدی ام تنها مشکلم شروع کد نویسی هست نمی دونم چیکار کنم اگه ممکنه کتاب فارسی معرفی منید
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

شروع کدنويسي Empty
پستعنوان: رد: شروع کدنويسي   شروع کدنويسي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 07, 2008 6:29 am

hamidonline نوشته است:
عزیز من اصلا تجربه برنامه نویسی نداشتم یه جورایی واعا مبتدی مبتدی ام تنها مشکلم شروع کد نویسی هست نمی دونم چیکار کنم اگه ممکنه کتاب فارسی معرفی منید

کاتب فارسی رو خیلی توصیه نمی کنم(گرچه خودمم فارسی رو به انگلیسی ترجیح می دم) ولی کتاب های مترجم جعفر نژاد قمی تو کامپیوتر کتاب های خوبی داره که نسبت به بقیه بهتره، شاید کمکتون کنه.

شروع کدنويسي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-