هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

load کردن image بزرگ

2 مشترك
نويسندهپيام
haghi.mahdi

تعداد پستها : 25
Registration date : 2008-08-03

load کردن image بزرگ Empty
پستعنوان: load کردن image بزرگ   load کردن image بزرگ Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 11:46 pm

سلام
دوستان برای load کردن یک image بزرگ مثل map از چه کدی باید استفاده کرد میدونم که getresourceazstream این کار رو نمیکنه .یعمی مشکل حافظه داریم .اصلا میشه این کار رو کرد؟
اگه میشه چه طور؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: load کردن image بزرگ   load کردن image بزرگ Icon_minitimeالخميس سبتمبر 11, 2008 2:30 am

haghi.mahdi نوشته است:
سلام
دوستان برای load کردن یک image بزرگ مثل map از چه کدی باید استفاده کرد میدونم که getresourceazstream این کار رو نمیکنه .یعمی مشکل حافظه داریم .اصلا میشه این کار رو کرد؟
اگه میشه چه طور؟
البته لود کردن عکس بزرگ مشکل حافظه نداره ، بیشتر مشکل زمان لود کردن اولیه مطرح هست.
برای حل این مشکل عکس رو به چندتا تیکه کوچک تر تقسیم کن و تنها قسمت هایی رو لود کنید، اگر این تیکه ها طول و عرض برابر داشته باشن خیلی راحت می تونید بفهمید کودوم تیکه ها رو باید لود کنید.
haghi.mahdi

تعداد پستها : 25
Registration date : 2008-08-03

پستعنوان: رد: load کردن image بزرگ   load کردن image بزرگ Icon_minitimeالخميس سبتمبر 11, 2008 4:01 am

سلام
از راهنماییتون استفاده کردم میدونید من بیشتر میخوام بدونم از چه کدی استفاده کنم بهتره از getresourceAzstream یا fileconnection من با getresourc کار کردم که تصویر بیشتر از 150kb رو error out of memory میده .
fileconnection هم راستش زیاد باهاش کار نکردم چه طوری عکس رو میخونه از تو memory cart خود گوشی یا نه عکس رو باید تو خود پروزه بذارم؟
کد دیگه غیر از این ها هست برای این کار؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: load کردن image بزرگ   load کردن image بزرگ Icon_minitimeالخميس سبتمبر 11, 2008 5:51 am

اینکه شما از چه کدی استفاده کنید اصلا ربطی به فضای اشغال شده توسط برنامه نداره تنها فرقشون اینه که اولی برای resource های داخل فایل jar و اون یکی برای خوندن فایل سیستم استفاده می شه.

احتمالا تو امولاتور مشکل دارید چون اندازه ی ram(heap) برای emulator رو حداقل تنظیم شده ولی گوشی های امروزی لااقل 800KB فضا دارن.

load کردن image بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» load larg .map file
» IMAGE AND CANVES