هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي

3 مشترك
نويسندهپيام
reza.com0511

تعداد پستها : 40
Registration date : 2008-08-31

گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Empty
پستعنوان: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالخميس سبتمبر 11, 2008 4:22 pm

سلام دوستان.خسسته نياشيد.ميشه بگيد چطوري ميشه براي برنامه يك آيكون بگذاريم؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالخميس سبتمبر 11, 2008 7:13 pm

سوال و جواب یکی از تاپیک ها همین بوده است.
reza.com0511

پستعنوان: رد: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالسبت سبتمبر 13, 2008 1:33 pm

haamoon نوشته است:
سوال و جواب یکی از تاپیک ها همین بوده است.
سلام.امير آقا من هرچي گشتم تاپيكش رو پيدا نكردم.ميشه آدرس بدين؟ مرسي
reza.com0511

پستعنوان: رد: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالسبت سبتمبر 13, 2008 1:55 pm

سلام.خودم پيداش كردم. نامرد قائم شده بود Very Happy
اينجاست:

https://j2me.forumfa.net/forum-f3/topic-t34.htm
reza.com0511

پستعنوان: رد: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 14, 2008 3:27 pm

سلام آقا من يك آيكن كه پسوندشو png كردم به ميدلت add كردم همانطور كه اقاي شبان توضيح داده بودند.ولي تو گوشي هيچ اثري از آيكن نيست. به نظرتون چكار بايد كرد؟ Question
raz6024540

تعداد پستها : 62
Registration date : 2008-09-10

پستعنوان: سلام   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 14, 2008 11:29 pm

این کاری که من می گم رو انجام بده و 100% جواب بگیر

از منوی فایل گزینه Properties رو انتخاب کن البته قبله properties نام پروژتو نوشته
بعد از لیست سمت چپ گزینه Application Descriptor رو انتخاب کن
بعد تو سمت راست تصویریت tab ای به نام MIDLets رو انتخاب کن
بعد تو لیست پایین صفحه یک گزینه و یا به تعداد MIDLet های بازت گزینه وجود داره.. هر کدوم رو کی می خوای براش Icon بزاری رو انتخاب کن و بعد دکمه Edit رو بزن.
بعد تو ListBox سوم تمام عکس هایی که تو پوشیه res یا scr قرار دادی برات لیست میشه یکی رو انتخاب کن و بعد برنامتو Compile کن
موفق باشی
یا علی
reza.com0511

پستعنوان: رد: گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي   گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 15, 2008 2:53 pm

raz6024540 نوشته است:
این کاری که من می گم رو انجام بده و 100% جواب بگیر

از منوی فایل گزینه Properties رو انتخاب کن البته قبله properties نام پروژتو نوشته
بعد از لیست سمت چپ گزینه Application Descriptor رو انتخاب کن
بعد تو سمت راست تصویریت tab ای به نام MIDLets رو انتخاب کن
بعد تو لیست پایین صفحه یک گزینه و یا به تعداد MIDLet های بازت گزینه وجود داره.. هر کدوم رو کی می خوای براش Icon بزاری رو انتخاب کن و بعد دکمه Edit رو بزن.
بعد تو ListBox سوم تمام عکس هایی که تو پوشیه res یا scr قرار دادی برات لیست میشه یکی رو انتخاب کن و بعد برنامتو Compile کن
موفق باشی
یا علی
سلام. ضمن تشكر ويژه از دوست عزيزم raz6024540 بايد بگم يه مشكل عجيب برام پيش اومده:
من تمام اين كارهايي رو كه تو تاپيك گفته شده برا گذاشتن آيكن چند بار انجام دادم.ولي علاوه بر اينكه ايكن(البته با پسوند png وبا سايز 16*16 ) به application اضافه نشد حدود 300 كيلو بايت هم از حجم 650 كيلو بايتي فايل jar برنامم كم شد Exclamation
ولي مجدد برنامه رو گوشي خودم (k750) اجرا شد ولي رو نوكيا N73كه قبلا برناممو روش نصب كرده بودم مجددا نصب نشدو اخطار داد حالا موندم چكار كنم؟! لطفا راهنماييم كنيد

گذاشتن آيكون براي برنامه در گوشي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-