هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go

3 مشترك
نويسندهپيام
MZargarchi

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-09-15

کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go Empty
پستعنوان: کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go   کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 19, 2008 6:32 am

من با برنامه نویسی موبایل تحت جاوا آشنایی چندانی ندارم ولی میخوام 1برنامه درحد برنامه yahoo Goبسازم اگه عزیزان انجمن ساخت تمام اجزای این برنامه رابه صورت کامل و مرحله ای آموزش بدن‎‏(مخصوصا آقای امیررضاشبان) هم بقیه دوستان انجمن باخیلی از مباحث آموزشی لازم آشنا میشوند وهم درپایان 1برنامه کاربردی خیلی خوب بدست می آید

چون قابلیت آپلود برنامه نمونه نبود درصورت درخواست بهم میل بزنیدm.zargarchi(__AT__)gmail(__DOT__)com

درصورت امکان تاپیک ها یا pdfهای آموزشی برنامه نویسی در زمینه sms و Gprs و GPS‏ و bluetooth در انجمن قرار بدید چون من نیاز اساسی به این آموزشها دارم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
00110

تعداد پستها : 123
Registration date : 2008-05-03

پستعنوان: !!!   کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 1:42 am

MZargarchi نوشته است:
من با برنامه نویسی موبایل تحت جاوا آشنایی چندانی ندارم ولی میخوام 1برنامه درحد برنامه yahoo Goبسازم اگه عزیزان انجمن ساخت تمام اجزای این برنامه رابه صورت کامل و مرحله ای آموزش بدن‎‏(مخصوصا آقای امیررضاشبان) هم بقیه دوستان انجمن باخیلی از مباحث آموزشی لازم آشنا میشوند وهم درپایان 1برنامه کاربردی خیلی خوب بدست می آید

چون قابلیت آپلود برنامه نمونه نبود درصورت درخواست بهم میل بزنیدm.zargarchi(__AT__)gmail(__DOT__)com

درصورت امکان تاپیک ها یا pdfهای آموزشی برنامه نویسی در زمینه sms و Gprs و GPS‏ و bluetooth در انجمن قرار بدید چون من نیاز اساسی به این آموزشها دارم
یه توضیح درباره برنامه بدید شاید گزینه مناسبی واسه کاره گروهی باشه ... Wink
MZargarchi

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-09-15

پستعنوان: رد: کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go   کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 3:43 am

برنامه در درجه اول داراي گرافيک خيلي زيباييه
ودر ادامه داراي ارتباط ها وتبادل اطلاعات با آدرس هاي مربوط به خود ياهو که در برنامه قرارداده شده است
در ضمن در قسمت مپ برنامه از GPS هم استفاده شده هست
براي ديدن برنامه به آدرس زير سربزنيد
Http://mobile.yahoo.com/go
در ضمن من درخواست ميکنم از تمامي دوستاني که توانايي کمک در آموزش مباحث گفته شده در تاپيک اول رادارن اين کار رابه صورت مرحله اي يا pdf آماده کنند
مثلا: pdfآموزشي بلوتوث درجاوابا بيان تمامي ترفندها
چون من تقريبا تمامي تاپيک هاي فروم راخوندم : مباحث خيلي پراکنده است، آموزش مرحله اي نيست ، ودرکل براي کسي مثل من که اين زبان را به صورت کاربردي بلد نيست اصلا مفيد نيست .انجام1پروژه کامل کاربردي خيلي ميتونه دربالابردن سطح فروم و جذب کاربران جديد و رونق فروم مفيد باشه
پس اين فراخوان راجدي بگيريد و دست بکار بشيد تا افرادي مثل من که به اميد يادگيري در اين فروم عضو شده اند هر چه بيشتراز همكاري شما دوستان استفاده کنند - مرسي

اين مطلب آخرين بار توسط MZargarchi در السبت سبتمبر 20, 2008 9:53 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
raz6024540

تعداد پستها : 62
Registration date : 2008-09-10

پستعنوان: رد: کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go   کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 3:53 am

سلام
منم خوشحال می شم اگه کمکی از دستم بر بیاد همکاری کنم

کمک در ساخت 1نرم افزار شبيه yahoo Go
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-