هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

BlueTooth and Serial Port's in Mobile

3 مشترك
نويسندهپيام
hadii

تعداد پستها : 5
Registration date : 2009-06-23

BlueTooth and Serial Port's in Mobile Empty
پستعنوان: BlueTooth and Serial Port's in Mobile   BlueTooth and Serial Port's in Mobile Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 23, 2009 5:04 am

با سلام
من دوست دارم بدونم چگونه میشه یک کد ( یک بایت سریال ) رو توسط موبایل روی درگاه سریال خروجی ارسال کرد ؟ مثل زمانی که توسط کامپیوتر یک سری اطلاعات رو به صورت سریال روی پورت سریال ارسال می کنیم .
یا اینکه چطور میشه یک کد رو توسط برنامه ای که نوشتیم به درگاه بلوتوث ارسال کنیم .
من یک برد ( ماژول ) بلوتوث دارم که می خواهم با نوشتن برنامه از طریق بلوتوث با اون برد ارتباط برقرار کنم .
لطفا یک نفر در مورد ارتباط با پورت ها در موبایل ها به من کمک کنه ؟ این موضوع خیلی منو اذیت می کنه و همه روز و شب منو از من گرفته بچه ها !
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   BlueTooth and Serial Port's in Mobile Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 23, 2009 2:52 pm

دقیقا متوجه نشدم چه کار می خواید انجام بدید اما برای برنامه نویسی بلوتوث در فروم تاپیکهایی هست و در گوگل هم با عنوان jsr82 جستجو کنید
http://j2me.blogfa.com
hadii

تعداد پستها : 5
Registration date : 2009-06-23

پستعنوان: رد: BlueTooth and Serial Port's in Mobile   BlueTooth and Serial Port's in Mobile Icon_minitimeالأربعاء يونيو 24, 2009 2:27 am

Admin نوشته است:
دقیقا متوجه نشدم چه کار می خواید انجام بدید اما برای برنامه نویسی بلوتوث در فروم تاپیکهایی هست و در گوگل هم با عنوان jsr82 جستجو کنید
با سلام

ببینید فرض کنید که من میخواهم با موبایل یک ریموت کنترل درست کنم . پس خود گوشی موبایل نقش فرستنده رو بازی می کنه . حالا برای گیرنده که یک رله هم داره من یک سخت افزار خریداری کردم که مشخصات اونو اگه لازم بشه بهتون می دم .
من میخواهم با گوشی موبایل ابتدا اون سخت افزار رو پیدا کنم و از طریق بلوتوث با هم لینک کنم و بعد از اینکه با هم لینک شدن ( تا اینجا خیلی راحت کارا انجام میشه ) برنامه نوشته شده خودمو روی موبایل اجرا کنم و بتونم به گیرنده کد ارسال کنم . گیرنده بلوتوث رو هم میخواهم به یک میکروکنترلر متصل کنم چونکه خروجی سریال داره . یعنی یک ارتباط بلوتوثی بین موبایل و میکرو ایجاد کنم . امیدوارم مطلب رو منتقل کرده باشم .
pedram_cob

pedram_cob

تعداد پستها : 50
Registration date : 2009-01-26

پستعنوان: .   BlueTooth and Serial Port's in Mobile Icon_minitimeالسبت نوفمبر 21, 2009 5:20 pm

یعنی اون ماژولی که شما خریدی JSR 82 روش نصبه ؟
یعنی خودش تو سرچ کردن به وسیله بلوتوث گوشی پیدا میشه؟
خوب اگه اینجوره شما یه string واسش ارسال کن
اول URL ماژولت رو پیدا کن
بعد از طریق btspp واسش کد مورد نظرت رو ارسال کن.
ولی واسه من این سواله که شما تو دستگاه گیرندت چطور می خوای عمل دریافت رو انجام بدی؟؟؟؟!
یعنی روی اون میشه نرم افزار نصب کرد؟
http://irani41.mihanblog.com/post/1888

BlueTooth and Serial Port's in Mobile
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» Esay way to bluetooth
» bluetooth Simulator
» clientSession - Bluetooth - OBEX
» Mobile book howto