هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ

2 مشترك
نويسندهپيام
krauser

krauser

تعداد پستها : 11
Registration date : 2009-08-07

لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ Empty
پستعنوان: لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ   لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 12:59 pm

من ميخوام يه ديكشنري براي سطح Inter3 كانون زبان، براي گوشي هاي Sony Ericsson بسازم. تا يه مرحله اي هم پيش رفتم. فقط چند تا مشكل و سوال دارم. بقيش فقط كار وارد كردن اطلاعات لغات هست كه در حدود 300 تا لغت هست.
اولا اينكه ميخواستم بدونم براي وارد كردن لغت ها ديتا بيس درست كنم بهتره يا اينكه هر كدوم رو همون طوري دونه دونه وارد كنم؟ يكم در اين مورد برام توضيح بدين.
دوما اينكه رابط گرافيكي نداره و فقط يه رابط معمولي داره. چي كار براش ميتونم بكنم؟
سوما صفحه اول كه بعد از اجراي برنامه ميخوام فقط يه عكس باشه كه 3 ثانيه نمايش داده بشه و بعد بره به صفحه بعدي. در حال حاضر اين قست طوري هست كه كاربر بايد ok بزنه تا صفحه عوض بشه. هر كاري كردم نتونستم اتوماتيكش بكنم.
چهارمن ميخوام براي قسمت تلفظ واژه ها با زدن دكمه Pronounce شروع به تلفظ لغت بكنه و در همين لحظه دكمه Pronounce تبديل بشه به Stop و دكمه Back هم غير فعال بشه.
پنجمن اينكه دكمه ok كه بر روي جوي استيك قرار داره كار نميكنه. چطوري ميتونم اين مشكل رو حل بكنم؟

از اينجا هم ميتونين فايل Jar رو دانلود كنيد :
http://www.2shared.com/file/7337191/15abd086/Intermediate3.html

از اينجا هم ميتونين كل پروژه من رو دانلود كنيد :
http://www.2shared.com/file/7337260/e7724286/IntermediateP.html

نسخه اي كه من استفاده كردم NetBeans 6 هست كه SDK Sony Ericsson 2.2.4 رو من روش نصب كردم.
با تشكر از اساتيد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
iroosnamaras

تعداد پستها : 4
Registration date : 2010-01-01

لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ Empty
پستعنوان: رد: لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ   لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ Icon_minitimeالسبت يناير 02, 2010 3:17 pm

این لینک ها اصلا باز نمیشن، خواهش میکنم تو پرشین گیگ آپدیت کنین. یا برام ایمیل کنین میخوام از پایگاه دادش الگو برداری کنم. متشکرم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لغت نامه براي سطح Inter3 كانون زبان ايران به همراه تلفظ
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-