هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

JSR179-GPS-LocationAPI

4 مشترك
نويسندهپيام
saleh120

تعداد پستها : 41
Registration date : 2008-03-13

JSR179-GPS-LocationAPI Empty
پستعنوان: JSR179-GPS-LocationAPI   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالأربعاء مارس 19, 2008 1:04 pm

من این فایل را(jsr-179-ri-1_0a-bin(was1_1).zip) برای برنامه GPS دانلود کردم ولی نمی دمنم چطوری باید باش کار کنم من دایکیومنتش را هم خوندم ولی بازهم نفهمیدم .
تو اون یه فایلی هست به نام lapi.jar که انو با winrar باز کردم و فایلهای class. را به کمک برنامه jad.exe به java. تبدیل کردم و در مسیر پروژ گذاشتم ولی بازهم جواب نگرفتم .
من چطوری باید اون را به نت بینز4 معرفی کنم
لطفا کمک کنید
با تشکر confused confused

(نام تاپیک برای اطلاع رسانی بهتر ویرایش شد.مدیر)
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالجمعة مارس 21, 2008 1:57 pm

سلام دوست عزیز ورود شما رو به فروم تبریک می گم.خوب لازمه که اول توضیح بدم که لازم نیست شما فایلlapi.jar رو Decompile کنید چون نیازی به این کار نیست.برای مسیر دهی یک API در یک پروژه در Netbeans میبایست یر روی نام پروژه (سمت چپ صفحه) کلید راست کرده و روی آخرین گزینه (Properties) کلیک کنید.از پنجره باز شده از لیست Category گزینه Libraries & Resources دکمه ADD Jar/Zip را بزنید و فایل jAR خود را اضافه نمایید بدین صورت یک API به پروژه شما اضافه می شود و شما می توانید از کلاسهای آن بوسیله دستور Import استفاده کنید.البته مراحلی را که گفتم من از Netbeans5.5 به بالا دیدم و یادم نیست در ورژن های پایینتر هم اینطوری باشد یا نه . بعد از عمل می توانید از نمونه کد پایین استفاده کنید.این کد ساده مختصات شما در عرض و طول جغرافیایی را برمی گرداند که باچند تغییر ساده می توانید محاسبه سرعت را بدان بیفزایید.اگر دقت کنید در دستورات Import از این API استفاده شده است. :
http://mobilepit.com/05/javame-location-api-example-application-with-source-code.html
در ضمن باید از یک گوشی GPS دار مثل N95 hستفاده نمایید.
http://j2me.blogfa.com
saleh120

تعداد پستها : 41
Registration date : 2008-03-13

پستعنوان: متشکرم   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالجمعة مارس 21, 2008 2:47 pm

آقا خیلی ممنون از جوابتون
heydarimehra

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-04-07

پستعنوان: رد: JSR179-GPS-LocationAPI   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالأحد يوليو 06, 2008 1:36 am

با سلام
در ابتدا از اطلاعات خوبی که در فروم قرار می دهید تشکر می کنم
می خواستم بدونم اگه بخواهیم برای موبایل برنامه ای بنویسیم که از GPS مکان را بگیره و روی موقعیت دریافت شده پردازشی رو انجام بده باید چه کار کنیم ؟
میشه بفرمائید چه طوری میشه JSR179 را دانلود کرد و از اون در برنامه های GPS استفاده کرد ؟
heydarimehra

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-04-07

پستعنوان: رد: JSR179-GPS-LocationAPI   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالأحد يوليو 06, 2008 1:37 am

با سلام
می خواستم بدونم اگه بخواهیم برای موبایل برنامه ای بنویسیم که از GPS مکان را بگیره و روی موقعیت دریافت شده پردازشی رو انجام بده باید چه کار کنیم ؟
میشه بفرمائید چه طوری میشه JSR179 را دانلود کرد و از اون در برنامه های GPS استفاده کرد ؟
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: رد: JSR179-GPS-LocationAPI   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالأحد يوليو 06, 2008 3:11 am

دوست عزیز در همان پست دوم یک لینک هست آنرا ببینید.jsr در واقع فقط توابع و کلاسها را معرفی می کند و طریقه استفاده کردن آنها را نشان می دهد . برای دانلود داکیومنتهای jsr179 به سایت jcp.org بروید و در کادر کوچک میربوط به شماره jsr عدد 179 را وارد کرده و enter کنید
http://j2me.blogfa.com
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: JSR179-GPS-LocationAPI   JSR179-GPS-LocationAPI Icon_minitimeالأحد يوليو 06, 2008 3:28 am

heydarimehra نوشته است:
با سلام

این packadge همراه تمام Wireless toolkit ها ارایه می شه و دقت کنید که این لایبرری باید در گوشی مقصد وجود داشته باشه که اگر GPS داشته باشه احتمالا داره و برای کار با API هاش و محاسبه ی مکان باید javadoc هاشو بخونید و اگر مشکلی داشتید جواب می دم.
و GPS با GPRS فرق داره بخاطر همین مطلبی که در تاپیک GPRS زده بودید پاک کردم.

JSR179-GPS-LocationAPI
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» JSR179 + GPS