هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

استفاده از يونيكديا بيت مپ؟

2 مشترك
نويسندهپيام
na62

تعداد پستها : 4
Registration date : 2008-05-06

استفاده از يونيكديا بيت مپ؟ Empty
پستعنوان: استفاده از يونيكديا بيت مپ؟   استفاده از يونيكديا بيت مپ؟ Icon_minitimeالثلاثاء مايو 06, 2008 11:51 pm

سلام، من يه برنامه براي موبايل نوشتم با يونيكد، اما نمي دونم درصد ريسكش روي گوشي هاي مختلف چقدره. بيت مپ مطمئن تره؟ اگه كسي از بيت مپ استفاده كرده مي تونه به من كمك كنه. ضمنا من هر كاري كردم نتونستم polish رو نصب كنم و از بيت مپ اون استفاده كنم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: استفاده از يونيكديا بيت مپ؟   استفاده از يونيكديا بيت مپ؟ Icon_minitimeالأربعاء مايو 07, 2008 12:34 am

درصد ریسکش شدیدا بالاس!
من فکر می کنم 80 درصد گوشی های نوکیا با این قضیه مشکل دارن و بعضی هاشون اصلا فارسی یا عربی ندارن.
گوشی های سونی اریکسون از این نظر خیلی بهترن ولی کلمات رو برعکس نشون می دن یعنی باید برعکس بنویسبن تا درست نشون بدن. اونوقت بعضی از گوشی های نوکیا هم که درست کار می کنن چون برعکس نوشتید برعکس نشون می دن خودت ببین چه شیرتوشیری.
در مورد bitMapFont من لایبرری بدرد بخوری ندیدم. حتی polish هم فارسی رو برعکس نشون می ده و اگر برعکس بنویسید تو جملات چند سطری مشکل اساسی پیدا می کنه.
من دارم یه لاییبرری درست و حسابی می نویسم یک ماه صبر کنی آماده می شه!
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: استفاده از يونيكديا بيت مپ؟   استفاده از يونيكديا بيت مپ؟ Icon_minitimeالجمعة مايو 16, 2008 10:10 am

بالاخره لایبرری برای کار با bitmap font رو کامل شد .می تونید از اینجا دانلود کنید:
https://j2me.forumfa.net/forum-f6/topic-t98.htm

استفاده از يونيكديا بيت مپ؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-