هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

امشکل با بلوتوث Bluetooth

2 مشترك
نويسندهپيام
ali_128

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-06-09

امشکل با بلوتوث Bluetooth Empty
پستعنوان: امشکل با بلوتوث Bluetooth   امشکل با بلوتوث Bluetooth Icon_minitimeالأربعاء يوليو 09, 2008 1:48 pm

با سلام خدمت دوستان گرامی
میشه ببینید کد زیر که چرا با این که Error نداره ولی اجرا نمیشه ؟
2.میشه بگید چه جوری این کد رو تغییر بدم که بتونه مقدار integer رو send و receive بکنه؟(به جای string )
3. این که شی که از نوع کلاس UUID تعریف میشه باید حتما مقدار خاصی داشته باشد رو توضیح میدهید ؟
از راهنمایی هاتون پیشاپیش ممنونم.

http://rapidshare.com/files/128458156/src.rar.html[url]
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: امشکل با بلوتوث Bluetooth   امشکل با بلوتوث Bluetooth Icon_minitimeالأحد يوليو 13, 2008 5:35 am

1-این کد اجرا می شه! فقط دقت کنید که وقتی ارتباط برقرار می شه اطلاعات رد و بدل شده در کنسول چاپ می شه با System.out.println() و چیزی رو صفحه گوشی نمی یاد بنابراین شما اگر روی گوشی واقعی اجراش کنید به نظرتون اتفاقی نمی یوفته. من این کد رو قبلا دیدم فقط برای تست نوشته شده و همه چیز رو تو consule چاپ می کنه و برای استفاده باید تغییراتی توش بدید.

2-خط های 63 تا 70 توی EchoClient.java رو ببینید که یک OutputStream به نام output از می سازه اینجا شما هرچی تو این output بنویسید اون ور خونده می شه برای نوشتن integer در outputStream از تابع OutputStream.write(int number) استفاده کنید یعنی اینجوری
output.write(10);
البته در سمت سرور هم باید دیتا رو با فرمت integer بخونید.
3-این یک مقدار یکتا برای هر دستگاه بلوتوث و باعث می شه دستگاه شما بین همه ی دستگاه ها شناخته بشه(مثل اسم آدما) برای تولید یک کد برای اینکه مطمین باشید یکتا است روش خاصی وجود داره که الان یادم نیست کجا خوندم ولی از همین مقدار هم می تونید استفاده کنید.
ali_128

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-06-09

پستعنوان: رد: امشکل با بلوتوث Bluetooth   امشکل با بلوتوث Bluetooth Icon_minitimeالسبت أكتوبر 18, 2008 3:37 am

با سلام خدمت دوستان
دوستان چند سوال در مورد بلوتوث دارم
من این sample رو بررسی کردم در این sample وقتی ارتباط بین server و client برقرار شد بعد از این که شرط con.ready درست بود یک متن بین طرفین ارسال می شود و ارتباط قطع میشود.
من چطور میتوانم کاری کنم که این ارتباط قطع نشود و بتوان به طور مکرر بین طرفین پیام رو فرستاد؟
دوستان آیا در این روش اطلاعات حتما به صورت Byte تبدیل شوند تا فرستاده شوند یا میتوانند به صورت Int فرستاده شوند؟
خیلی ممنون

http://rapidshare.com/files/155141655/src.rar.html

امشکل با بلوتوث Bluetooth
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» bluetooth Simulator
» Esay way to bluetooth
» clientSession - Bluetooth - OBEX