هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

راست چبن کردن

+2
00110
parmida
6 مشترك
نويسندهپيام
parmida

تعداد پستها : 63
Registration date : 2008-11-04

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالأحد يناير 11, 2009 4:03 am

سلام می خواستم ببینم راهی وجود داره که گزینه های list را راست چین کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ confused confused
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
00110

تعداد پستها : 123
Registration date : 2008-05-03

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالإثنين يناير 12, 2009 3:56 am

parmida نوشته است:
سلام می خواستم ببینم راهی وجود داره که گزینه های list را راست چین کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ confused confused
نه در حالت عادی ...
romina

تعداد پستها : 9

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالإثنين يناير 12, 2009 5:30 am

اگه حالت عادی امکان نداره این حالت غیر عادیش پس چیه !!!!!!! Exclamation Exclamation confused scratch
راستش رو بخواین منظورتان را نفهمیدم یعنی هیچ راهی وجود نداره که راست چین کنم چون من در نرم افزار های زیادی دیدم که راست چین شده یعنی آنها از لیست استفاده نکردند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ confused confused
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: پاسخ   راست چبن کردن Icon_minitimeالإثنين يناير 12, 2009 8:18 am

بله در حالت عادی و در High level امکان پذیر نیست . دو راه دارید از canvas استفاده کنید که برای این کار apiهای دیگری هم هست یا اینکه سورس MIDP رو بیارید و دستکاریش کنید که کار ساده ای نیست
http://j2me.blogfa.com
vvampirevv

تعداد پستها : 19
Registration date : 2008-10-30

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 12:46 am

Admin نوشته است:
یا اینکه سورس MIDP رو بیارید و دستکاریش کنید که کار ساده ای نیست

ببخشید این جملتونو میشه یکم توضیح بدین!!!!
Admin
Admin
Admin

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: پاسخ   راست چبن کردن Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 4:11 am

vvampirevv نوشته است:
Admin نوشته است:

بله حتما!!!
با توجه به اینکه اخیرا java me و java se اوپن سورس شدن بالطبع پیکج midp20.jar هم اوپن سورس شد.شما می تونید سورس این پکیج رو دریافت کنید و کلاسهای استانداردی رو که برنامه نویسان شرکت SUN نوشتن رو تغییر بدید و برای خودتون customize کنید.من سورس کلاس List رو یهجا دیدم که الان یادم نیست کجا بود.حدودا 400 خط بود و در Lowlevel پیاده سازی شده بود.اگر سوال دیگه ای بود در خدمتمSmile
vvampirevv

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 5:51 am

اینم از اون حرفا بودا
آقای مدیر کلاسای midp روی Virtual Machineهر گوشی پیاده سازی شدند نه روی کامپیوتر شما که بخوای تغییرشون بدی مگر ایکه بخوای VM تمام گوشیارو عوض کنی !!!!!
Admin نوشته است:
vvampirevv نوشته است:
Admin نوشته است:

بله حتما!!!
با توجه به اینکه اخیرا java me و java se اوپن سورس شدن بالطبع پیکج midp20.jar هم اوپن سورس شد.شما می تونید سورس این پکیج رو دریافت کنید و کلاسهای استانداردی رو که برنامه نویسان شرکت SUN نوشتن رو تغییر بدید و برای خودتون customize کنید.من سورس کلاس List رو یهجا دیدم که الان یادم نیست کجا بود.حدودا 400 خط بود و در Lowlevel پیاده سازی شده بود.اگر سوال دیگه ای بود در خدمتمSmile
Admin
Admin
Admin

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: پاسخ   راست چبن کردن Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 9:04 am

vvampirevv نوشته است:
اینم از اون حرفا بودا
آقای مدیر کلاسای midp روی Virtual Machineهر گوشی پیاده سازی شدند نه روی کامپیوتر شما که بخوای تغییرشون بدی مگر ایکه بخوای VM تمام گوشیارو عوض کنی !!!!!
Admin نوشته است:
vvampirevv نوشته است:
Admin نوشته است:

بله حتما!!!

آخ آخVery Happy معلومه زیاد جاوا کار نکردی
خب بذار یه کم راجع به jvm برات توضیح بدم.ببین vm چه روی گوشی و چه روی PC وظیفش interpret کردن bytecode های ایجاد شده توسط jdkهست.فقط vm روی گوشی یه سری کلاسهای اضافی مثل midp2 رو می شناسه.شما داری هر روز ازشون استفاده می کنید اونها رو توی برنامت import میکنی!
و اماکلاسهای midp شما برو توی مسیر C:\Program Files\NetBeans 6.0\mobility8\WTK2.5.2\lib\midpapi20.jar وفایل jar رو با winrar باز کن و list رو پیدا کن.دیدی.اونجاست نه توی VM! حالا اگر سورسش گیر بیاری و list class رو تغییر بدی و دوباره پکیجش کنی و بذاری همونجا چی می شه؟ می تونی از کلاسی که خودت تغییر دادی و مثلا برای لیست هم راست چین کردی استفاده کنی.سعی کردم خیلی ساده بگم
قبلا که جاوا اوپن سورس نبود نمی شد اما حالا جاوا دیگه اوپن سورس شده.ازش لذت ببرید!Smile
parmida

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2009 10:33 pm

سلام ممنون از این همه راهنمایی ولی یه مشکلی هست
اونم اینکه من برنامه نویس حرفه ای در جاوا نیستم و تقریبا اصلا سردر نیاوردم که باید چیکار کنم من هنوز 4 ماهه که دارم این برنامه نویسی را یاد می گیرم در ضمن حین پروژه نوشتن دارم این کار را می کنم . لطف می کنید یه مقدار واضح تر این را توضیح بدین تا من هم متوجه بشم یا اینکه اگه امکان داره یک لینک که بتونه بهم کمک کنه ....
(شرمنده یه درخواست دیگه هم داشتم اونم این که یه سری به تاپیک مربوط به فایل هم بزنید .)
ممنون و شرمنده Embarassed pale Sad
vvampirevv

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالجمعة يناير 16, 2009 11:26 pm

درسته من جاوا زیاد کار نکردم ولی شما که جاوا زیاد کار کردی و مدیر انجمن جاوا هستی خوب نیست اشتباه به این فاحشی داشته باشی. به هر حال امیدوارم با توضیح این دفعه متوجه اشتباهت بشی وگرنه دیگه میسپارم به خدا!
شما وقتی بک فایل jar ایجاد می کنی فایل midpapi20 همراه اون پیوست نمیشه این واضحه چون اون موقع اندازه فایل خیلی بزرگ میشه . بنابراین library midpapi20 توی همه گوشی ها وجود داره و فایل jar شما از اون ا ستفاده می کنه همونطور که خودت گفتی یه دونشم توی WTK هست و درست می گی میتونی اونو عوض کنی ولی در نهایت برنامت فقط روی WTK درست کار می کنه و اگه ببری روی گوشی دیگه بازم مشکل داره. حالا اگر هنوز شک داری می تونی یک پروژه خیلی ساده که فقط یک کلاس داره بسازی توش مثلا یک لیست اضافه کنی و فا یل jar اونو بسازی. حالا برو فایل jar باز کن اگر اثری از کلاسهای midp توش دیدی یه ماهم خبر بده!!!!
نقل قول :

آخ آخVery Happy معلومه زیاد جاوا کار نکردی
خب بذار یه کم راجع به jvm برات توضیح بدم.ببین vm چه روی گوشی و چه روی PC وظیفش interpret کردن bytecode های ایجاد شده توسط jdkهست.فقط vm روی گوشی یه سری کلاسهای اضافی مثل midp2 رو می شناسه.شما داری هر روز ازشون استفاده می کنید اونها رو توی برنامت import میکنی!
و اماکلاسهای midp شما برو توی مسیر C:\Program Files\NetBeans 6.0\mobility8\WTK2.5.2\lib\midpapi20.jar وفایل jar رو با winrar باز کن و list رو پیدا کن.دیدی.اونجاست نه توی VM! حالا اگر سورسش گیر بیاری و list class رو تغییر بدی و دوباره پکیجش کنی و بذاری همونجا چی می شه؟ می تونی از کلاسی که خودت تغییر دادی و مثلا برای لیست هم راست چین کردی استفاده کنی.سعی کردم خیلی ساده بگم
قبلا که جاوا اوپن سورس نبود نمی شد اما حالا جاوا دیگه اوپن سورس شده.ازش لذت ببرید!Smile
Admin
Admin
Admin

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: پاسخ   راست چبن کردن Icon_minitimeالأحد يناير 18, 2009 12:50 pm

دوست عزیزم.اگر از چیزی مطمئن نباشم حرفی نمیزنم.شما هم معلومه علاوه بر اینکه جاوا کار نکردی خیلی هم عجولی!
توضیح اینکه: vm هیچ درکی از اینکه شما چه کلاسی رو فراخوانی می کنید نداره و فقط byte code رو تقسیر و اجرا می کنه.حالا چطور؟ vm چون در سطح پایین عمل میکنه در واقع همه چیز رو (منظورم در حالت screen ونمایشه) روی صفحه و پیکسل به پیکسل draw میکنه.نمی دونم سورسی از کلاسهای midp دیدید یا نه (اونهایی که چیزی رو صفحه نشون می دن) همگی در canvas و سطح پایین implement شدن.خب این وسط vm فقط کارش همینه که draw کنه.پس vm ففط در سطح پایین و نزدیک به ماشین عمل می کنه.
تازه به فرض اینکه کاربری هم این رو ندونه باز می تونه همون سورس مثلا List رو بیاره ، تغییر بده و "به عنوان یه لایبرری" مثل همه لایبرری هایی که هر روز استفاده می کنیم وارد پروژه کنه که حجمی زیر 10 کیلو اشغال می کنه که باز اون هم با تکنیکهای obfus کمتر هم میشه.
vvampirevv

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالأحد يناير 18, 2009 10:53 pm

مشکل این جمله شما بود که فکر می کردی اگر midp رو عوض کنی بزاری توی wtk همه چی درست می شه که ظاهرا متوجه اشتباهت شدی. اما شما درست می گی midp توی vm پیاده سازی نمیشه و در این مورد من اشتباه نوشتم و منظورم midlet manager هر گوشی بود که یک نسخه از midp رو داره.
نقل قول :

parmida

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالأحد يناير 25, 2009 11:31 pm

Admin گفته:
کلاسهای midp شما برو توی مسیر C:\Program Files\NetBeans 6.0\mobility8\WTK2.5.2\lib\midpapi20.jar وفایل jar رو با winrar باز کن و list رو پیدا کن.

من این مسیر را رفتم اما نتوانستم به هیچ روشی فایل را باز کنم تا تغییر دهم حالا چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟
روی گوشی که امتحان کردم وقتی زبان گوشی فارسی می شد لیستهاراست چین می شد ولی Textbox ها چپ چینه اگه بخوام Textbox راست چین بشه باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Ali162000

تعداد پستها : 1
Registration date : 2010-11-12

راست چبن کردن Empty
پستعنوان: رد: راست چبن کردن   راست چبن کردن Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 12, 2010 6:54 am

سلام
من می خوام بدونم چطور میشه نوشته های یک برنامه آماده را راست چین کرد
نوشته ها هم از اون نوشته هایی هست که تو سونی اریکسون برعکس نشون داده میشه.
کلاس را دیکامپایل کردم
.setLayout
هم نداشت.
ممنون میشم توضیح بدبد
اگر هم میشه نحوه این کار را در بایت کد ادیتور توضیح بدید چون این فایل class رو وقتی دیکامپایل میکنم، دوباره کامپایل نمیشه ارور میده.

راست چبن کردن
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-