هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

farsi کردن جعبه lightner

2 مشترك
نويسندهپيام
hamed_rafat

تعداد پستها : 9
Registration date : 2008-11-15

farsi کردن جعبه lightner Empty
پستعنوان: farsi کردن جعبه lightner   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالأربعاء فبراير 04, 2009 1:18 am

ب

اين مطلب آخرين بار توسط hamed_rafat در الأربعاء مارس 11, 2009 9:48 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
hamed_rafat

پستعنوان: رد: farsi کردن جعبه lightner   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالأربعاء فبراير 04, 2009 11:52 pm

پاک شد چون مشکل برطرف شد

اين مطلب آخرين بار توسط hamed_rafat در الأربعاء مارس 11, 2009 9:50 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 1:07 am

سلام دوست عزیز به فروم خوش آمدید.من نگاه کردمو سورسش رو ندیدم یه فایل بود با پسوند PSR یا همچین چیزی اما سورس نبود.اگر لینک سورس رو بدی یه نگاهی می ندازم
http://j2me.blogfa.com
hamed_rafat

پستعنوان: رد: farsi کردن جعبه lightner   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 3:07 am

پاک شد چون مشکل برطرف شد

اين مطلب آخرين بار توسط hamed_rafat در الأربعاء مارس 11, 2009 9:51 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: پاسخ   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 7:54 am

دوست عزیز اینارو نصب کرده و دیده بودم.عرض کردم سورس کد لازمه نه پکیج jar .سورس کدی که به زبان j2me هست.اون رو پیدا کنید
hamed_rafat

پستعنوان: رد: farsi کردن جعبه lightner   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 1:15 am

پاک شد چون مشکل برطرف شد

اين مطلب آخرين بار توسط hamed_rafat در الأربعاء مارس 11, 2009 9:52 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
hamed_rafat

پستعنوان: رد: farsi کردن جعبه lightner   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 10:54 pm

به درد خورد؟
Question
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: پاسخ   farsi کردن جعبه lightner Icon_minitimeالسبت فبراير 07, 2009 4:28 am

دوست عزیز سورس رو گرفتم.اما چیزی که هست متاسفانه چند روزی هست شدیدا گرفتاری های کاری فرصت هیچ کاری به من نمیده.کمی صبر داشته باشید .من همینجا جواب می دم.

farsi کردن جعبه lightner
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» farsi in recordstore
» farsi notepad
» farsi read maniak