هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

Recieve Report for calling

2 مشترك
نويسندهپيام
bafq

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-02-18

Recieve Report for calling Empty
پستعنوان: Recieve Report for calling   Recieve Report for calling Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 19, 2008 12:16 am

سلام علیکم.
قبل از هر چیز از همه تشکر میکنم که موضوعات جالب را مطرح کرده اید.
بنده با فرمان platformRequest() یک تماس را برقرار میکنم ولی من نیاز دارم به اینکه بدانم کی تماس برقرار میشود ویا اشغال است یا نه ؟؟؟؟
ضمنا نمیشود به جای اینکه برای هر تماس از کاربر اجازه بگیرد ، تنها یکدفه در اول برنامه یا هر جای دیگر این سوال را بپرسد؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: رد: Recieve Report for calling   Recieve Report for calling Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 19, 2008 2:33 am

منظور از کی تماس برقرار می شود و اشغال است را روشن تر نمایید.
برای اینکه هر دفعه مجبور نباشید پیغام را ببینید روی jar fle دکمه more رابزنید و در قسمت permission مشخص کنید که فقط یک دفعه از شما بپرسد
راستی platformRequest را روی کدام گوشی امتحان کردید که درست جواب داد؟؟
اسم پست شما هم ویرایش شد به این دلیل که فروم با حرف "ی" مشکل دارد.متشکرم
http://j2me.blogfa.com
bafq

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-02-18

پستعنوان: رد: Recieve Report for calling   Recieve Report for calling Icon_minitimeالخميس فبراير 21, 2008 12:57 pm

عزیزم منظورم کاملا مشخصه وقتی با سی ++ برنامه زنگ زدن را مینویسیم یک تابع دارد که بعد از تماس وضعیت تماس را گزارش میدهد یعنی میگوید تماس برقرار شده یا اینکه اگر بوق اشغال پخش شود میگوید کاربر مشغوله و از این حرفا. یا اینکه میشود تماس را با فرمانی قطع کرد ...... آیا جاوا هم این امکانات را دارد ؟؟؟؟ من با k750 , N95 , P990i امتحان کردم جواب داد.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   Recieve Report for calling Icon_minitimeالخميس فبراير 21, 2008 1:36 pm

نه چنین امکانی موجود نیست.همین platFormRequest هم با زور آمد .که تازه کلی هم دنگ و فنگ دارد تماس گرفتن با این متد.وقتی این تابع را صدا زدی دیگر تقریبا کنترلی رویش نداری
http://j2me.blogfa.com

Recieve Report for calling
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» Recieve SMS