هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

j2mepolish

+9
reza.com0511
Meys@m
prince-of-persia
mohash
کمک
haamoon
leila5552
Admin
reza
13 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

j2mepolish - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: j2mepolish   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 01, 2008 11:53 am

حرف های شما 3 تا غلط داره و 1 درست:

غلط اول اینکه polish قبل از کامپایل تمام پیام ها که از این توابع استفاده کردن:
Locale.get(String key)
Locale.get(String key, String parameter)
رو از messege.txt به سورس انتقال می ده و اصلا message.txt در فایل نهایی وجود نداره رجوع کنید به:
http://www.j2mepolish.org/cms/leftsection/documentation/localization.html#definingtranslations

مگر اینکه از dynamic translation یا تابع Locale.get(String key, String[] parameter) استفاده کنید.

غلط دوم حتی اگر از dynamic translation یا متدی که گفتم استفاده کنید هیچ خللی در کار پچ ایجاد نمی شه(می تونید امتحان کنید.) چون در این صورت هم تابع drawString(String st,int x,int y, int anchor) صدا می شه و چیزی که پچ می شه این تابع هست و قبلش st رو shape می کنه و مهم نیست که st به چه شکلی و از چه resource اومده، مثلا در opera mini این st از سرور گرفته شده.

غلط سوم اینکه برنامه نویسان حرفه ای زیادی وجود دارن که این کار رو می کنن و اسمشم می ذارن postCompile که مثالش برای پچ کردن float برای MIDP1 و MasterCanvas در j2mepolish هست و بسیاری از Patch هایی که روی JDBC اومدن و احتمالا چیزهایی خیلی زیادی که من نمی دونم! برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید به:
http://www.google.com/search?q=post+compile&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

علتش هم اینه که برنامه نویس رو از پیچیدگی های موجود در حالت های خاص رها می کنه و اصلا کار غیر معمولی نیست.

و حرف درست اینکه دوستان همه ایرانی هستند و احتمالا از این پچ استفاده می کنن.

البته به نظرم میاد که شما از j2mepolish استفاده زیادی کردید و اطلاعاتی که دادم به دردتون نمی خوره این ها رو گفتم تا اطلاعات بچه ها هم بالا بره و البته در تایید حرف شما این patch رو برای برنامه هایی که سورسش رو دارید پیشنهاد نمی کنم چون این patch برای هر بار drawString یک بار shaping رو انجام می ده ولی اگر شما سورس رو دارید لازمه shaping فقط یک بار انجام بشه. این کار در فورم باینری ممکن نبود.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 01, 2008 12:00 pm

.....bravo amir...bravo
http://j2me.blogfa.com
vvampirevv

تعداد پستها : 19
Registration date : 2008-10-30

پستعنوان: رد: j2mepolish   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 02, 2008 4:56 am

اولا که منظور من در حالت dynamic bood
ثانیا اگر این patch در این حالت اونطور که شما میگی کار کنه که فاجعست. (الیته گور بابای efficiency برنامه کار کنه کافیه"
ثاثا من نمی خواستم برنامه شمارو زیر سوال ببرم منظور من این بود که اگر می خواهید به یک برنامه نویس کمک کنید راه حلو درست براش تشریح کنید نه اینکه تو صورتش پرت کنید بگید بیا اینم جواب. دلیلشم اینکه پس فردا اگر یک ابزار جدید بیاد که به هر دلیلی Patch شما باهاش کار نکنه لنگ در هوا میمونه تا شما براش Patch بدی بیرون
رابعا بقیه حرفات درسته فقط یکی از جملهاتو اصلاح می کنم :
علتش هم اینه که برنامه نویس (ایرانیو )رو از پیچیدگی های موجود در حالت های خاص رها می کنه و اصلا کار غیر معمولی برای (ایرانیا) نیست.
haamoon نوشته است:
حرف های شما 3 تا غلط داره و 1 درست:

غلط اول اینکه polish قبل از کامپایل تمام پیام ها که از این توابع استفاده کردن:
Locale.get(String key)
Locale.get(String key, String parameter)
رو از messege.txt به سورس انتقال می ده و اصلا message.txt در فایل نهایی وجود نداره رجوع کنید به:
http://www.j2mepolish.org/cms/leftsection/documentation/localization.html#definingtranslations

مگر اینکه از dynamic translation یا تابع Locale.get(String key, String[] parameter) استفاده کنید.

غلط دوم حتی اگر از dynamic translation یا متدی که گفتم استفاده کنید هیچ خللی در کار پچ ایجاد نمی شه(می تونید امتحان کنید.) چون در این صورت هم تابع drawString(String st,int x,int y, int anchor) صدا می شه و چیزی که پچ می شه این تابع هست و قبلش st رو shape می کنه و مهم نیست که st به چه شکلی و از چه resource اومده، مثلا در opera mini این st از سرور گرفته شده.

غلط سوم اینکه برنامه نویسان حرفه ای زیادی وجود دارن که این کار رو می کنن و اسمشم می ذارن postCompile که مثالش برای پچ کردن float برای MIDP1 و MasterCanvas در j2mepolish هست و بسیاری از Patch هایی که روی JDBC اومدن و احتمالا چیزهایی خیلی زیادی که من نمی دونم! برای اطلاعات بیشتر رجوع کنید به:
http://www.google.com/search?q=post+compile&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

علتش هم اینه که برنامه نویس رو از پیچیدگی های موجود در حالت های خاص رها می کنه و اصلا کار غیر معمولی نیست.

و حرف درست اینکه دوستان همه ایرانی هستند و احتمالا از این پچ استفاده می کنن.

البته به نظرم میاد که شما از j2mepolish استفاده زیادی کردید و اطلاعاتی که دادم به دردتون نمی خوره این ها رو گفتم تا اطلاعات بچه ها هم بالا بره و البته در تایید حرف شما این patch رو برای برنامه هایی که سورسش رو دارید پیشنهاد نمی کنم چون این patch برای هر بار drawString یک بار shaping رو انجام می ده ولی اگر شما سورس رو دارید لازمه shaping فقط یک بار انجام بشه. این کار در فورم باینری ممکن نبود.
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: j2mepolish   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 02, 2008 7:06 am

ما انقدر گرم بحث شدیم که من یادم رفت ورود شما رو به فرم تبریک بگم، این patch تنها راه حل برای رفع این نقص در برنامه های آماده هست، البته می شه با cache کردن سرعت رو افزایش داد ولی همچنان سرعت مناسبی در برابر کار چاپ متن داره چیزی حدود 1 به 20 پس مشکلی ایجاد نخواهد کرد و نکرده. اگر پیشنهادی برای optimize کردنش دارید می تونیم روش بحث کنیم.

بله حرف شما درسته ولی نه اینکه من نخوام توضیح کامل بدم شاید این چهارمین باره که این سوال تو فرم مطرح می شه و جواب کاملی بهش می دیم و این روال همچنان ادامه داره! و کم کم ما متوجه شدیم کم تر کسی به دنبال یاد گرفتن راه حل هست و بیشتر سورس یا پچی می خوان که این مشکل رو رفع کنه و جواب بگیرن، به قول شما شاید چون اینجا ایرانه.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 455
Registration date : 2007-08-28

پستعنوان: پاسخ   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 02, 2008 9:11 am

خب من مشتاق بودم که بیشتر در مورد نحوه عملکرد این نرم افزار بدونم. االبته در تاپیک خودش اینجا تاپیک polish هست
امیرجان...؟ Smile
http://j2me.blogfa.com
vvampirevv

تعداد پستها : 19
Registration date : 2008-10-30

پستعنوان: رد: j2mepolish   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 02, 2008 11:54 pm

مرسی از تبریکت فقط ما نفهمیدیم شما امیری یا هامون! به هر حال من یک مقداری polishکار کردم خوشحال میشم کمک کنم .
haamoon نوشته است:
ما انقدر گرم بحث شدیم که من یادم رفت ورود شما رو به فرم تبریک بگم، این patch تنها راه حل برای رفع این نقص در برنامه های آماده هست، البته می شه با cache کردن سرعت رو افزایش داد ولی همچنان سرعت مناسبی در برابر کار چاپ متن داره چیزی حدود 1 به 20 پس مشکلی ایجاد نخواهد کرد و نکرده. اگر پیشنهادی برای optimize کردنش دارید می تونیم روش بحث کنیم.

بله حرف شما درسته ولی نه اینکه من نخوام توضیح کامل بدم شاید این چهارمین باره که این سوال تو فرم مطرح می شه و جواب کاملی بهش می دیم و این روال همچنان ادامه داره! و کم کم ما متوجه شدیم کم تر کسی به دنبال یاد گرفتن راه حل هست و بیشتر سورس یا پچی می خوان که این مشکل رو رفع کنه و جواب بگیرن، به قول شما شاید چون اینجا ایرانه.
raz6024540

تعداد پستها : 62
Registration date : 2008-09-10

پستعنوان: سلام   j2mepolish - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 23, 2008 8:19 am

سلام
دوستان من نتونستم از سایت J2mePolish برنامشو دریافت کنم... قابلیت ادامه تو نرم افزارهای دانلود نمی ده و همچنین سر 20MB خطا میده و میاد بیرون...!

کسی لینک بهتری نداره و یا اگه خودش داره یه جا آپ کنه؟

ممنون
یا علی

j2mepolish
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
 مواضيع مماثلة
-
» j2mepolish