هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةجستجوأحدث الصورثبت نامورود

فونت فارسي

+5
crystal_20052
HAMED
rasty
Admin
reza
9 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
کمک

تعداد پستها : 36
Registration date : 2008-06-08

فونت فارسي - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 1:22 am

با تشکر اما فایل b_homa.f در مسیر مورد نظر وچود دارد مشکل چیست؟؟؟؟؟ Question
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
haamoon

تعداد پستها : 308
Registration date : 2008-02-07

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء يونيو 11, 2008 1:06 am

کمک نوشته است:
با تشکر اما فایل b_homa.f در مسیر مورد نظر وچود دارد مشکل چیست؟؟؟؟؟ Question

نمی دونم! سورس تست رو دارید امتحان می کنید دیگه؟ پس چرا کسی تا حالا مشکلی نداشته؟
یه چیز دیگه لایبرری رو به classpath اضافه کردی؟
mehdianzabi

تعداد پستها : 7
Registration date : 2008-08-01

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 01, 2008 6:35 pm

سلام من تازه تو این فروم عضو شدم. از لایبرری شما برای فونت فارسی استفاده کردم.
1 طریقه ساختن فونت؟
2 طریقه چاپ فونت در محل دلخواه بر روی کانواس؟

متشکرم!!!!
haamoon

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت أغسطس 02, 2008 4:23 am

mehdianzabi نوشته است:
1 طریقه ساختن فونت؟

متشکرم!!!!
سلام خوش اومدی، ساخت فونت رو فقط خودم انجام می دم.
و برای چاپ و تعیین layout و ... باید این pdf فارسی که تهیه کردیم رو بخونید.
http://j2me.blogfa.com/post-81.aspx
mehdianzabi

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 09, 2008 8:48 am

salam mishe fonte BHOMA ro dar size 24 besazid. merc
mehdianzabi

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 12:27 am

haamoon نوشته است:
mehdianzabi نوشته است:
1 طریقه ساختن فونت؟

متشکرم!!!!
سلام خوش اومدی، ساخت فونت رو فقط خودم انجام می دم.
و برای چاپ و تعیین layout و ... باید این pdf فارسی که تهیه کردیم رو بخونید.
http://j2me.blogfa.com/post-81.aspx

سلام مجدد، این خیلی حالبه، البته به سیستم کشور ما هم میاد، این دوست عزیزمون میگه " ساخت فونت رو فقط خودم انجام می دم" و در یک جای دیگه فرمودند"دیگه قصد ساختن فونت رو ندارم"، اینه که در جای دیگه آقای مدیر یه ایشون لقب اخلاق لینوکسی میدن و شاید هم مفتخر به دریافت مدال یا جایزه و یا از همشون بهتر سهام عدالت بشن، القصه، چقدر خوبه آدم قبل از اینکه نکاشته شروع به درو نکنه، آقای بر پا کننده سایت وزین http://j2me.blogfa.com
لطفا کمی بیشتر دقت کنید.
haamoon

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 1:22 am

من اصولا تو هیچ بحث خارج از دستور فرم شرکت نمی کنم، این حرف ها رو هم می زنم که کمی قضیه روشن تر بشه:
لازمه شما درک کنید که من این چیزها رو یک شبه آماده نکردم و حاصل وقت زیادی هست که گذاشتم و اصلا هم قصد opensource بازی در اوردن رو ندارم! و در پست اول هم گفتم این لایبرری رو برای تست گذاشتم و ممکن هست که برای آینده سورس بازش کنم، برای این حرف رو زدم که گفتم ممکن این لایبرری رو انقدر extend بکیند که بدرد منم بخوره و زحمات من هم به شکلی جبران بشه ولی خوب دیدم که همه می خوان کار خودشون رو راه بندازن که کاملا هم طبیعی هست. بنابراین وقتی کاری قرار نیست انجام بشه، چرا من باید خودم رو تو زحمت بندازم؟

و دلیل این همه توقع بیجا رو نمی فهمم، من از روزی که تو این فرم اومدم حتی یک سوال رو بی جواب نذاشتم، اگر حس کردم کسی می خواد یه کاری بکنه و نیاز به کمک داره حتی سورس کدم براش نوشتم و این کار باعث شده خوشحال باشم. این لایبرری رو هم به عنوان یک امکان معرفی کردم و امیدوارم که کمکتون کنه حالا اگر نخوام بیش از این گسترش بدم باید فحش بشنوم؟
mehdianzabi

پستعنوان: رد: فونت فارسي   فونت فارسي - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 10, 2008 3:18 pm

ببین دوست عزیز، من قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و ندارم. ولی اولا من تازه عضو شدم و در ادامه عرض کنم من هم یک شبه تو خواب برنامه نویس نشدم. من هم چیزهای زیادی دارم که چند سالیه روشون کار کردم و خوشحال میشم بتونم در اختیار همه بذارم. اگر از حرف من ناراحت شدی واقعا معذرت میخوام.و هر جور که خودت صلاح میدونی انجام بده. قاعدتا مثل خیلی چیزهای دیگه که تونستم از فروم های(خارجی) دیگه یاد بگیرم و یاد بدم این مشکلم رو هم حل میکنم. موفق باشید.

فونت فارسي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
 مواضيع مماثلة
-